Ben jij op zoek naar een vakantie met kinderen naar Roompot Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensande? Roompot heeft diverse mooie aanbiedingen naar het kindvriendelijke park Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensande in ‘s-Gravenzande. Vakantie in Caribische stijl De villa’s op Duynparc De Heeren van ’s Gravensande zijn gebouwd in Caribische stijl en zorgen bij aankomst direct voor het echte vakantiegevoel! Begin de dag goed met een kopje koffie op je ruime veranda en geniet van de ruimte in je vakantieverblijf. Vanaf het park loop je zo naar het strand van ‘s-Gravenzande voor een mooie wandeling, een duik in zee en een lekker hapje en drankje bij een van de paviljoens. In de buurt van het park vind je verschillende leuke steden, zoals Den-Haag, Delft en Rotterdam. Ideaal om lekker te winkelen, uit eten te gaan of een museum te bezoeken. Met kinderen is een dagje naar Madurodam, Omniversum of Diergaarde Blijdorp zeker de moeite waard. Een vakantie op Duynparc De Heeren van ’s Gravensande is genieten voor jong en oud!
De Roompot parken zoals Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensande zijn zeer geschikt voor vakantie met kinderen. Sommige parken hebben speciale kinderbungalows, babybungalows, speeltuinen of een zwembad met kinderbad. Bekijk de faciliteiten van Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensande en meer aanbiedingen en accommodaties op de website van Roompot. Ieder jaar zijn er dertien miljoen overnachtingen op een Roompot vakantiepark. In totaal zijn er 17.000 accommodaties verspreid over 185 vakantieparken. De meeste parken zijn in Nederland, maar er zijn ook Roompot parken in België, Duitsland, Frankrijk en Spanje.
Alle Accommodaties Duynparc De Heeren van ‘s-Gravensande
6 persoons Bungalow Comfort 6
Deze gerestylede, vrijstaande villa ligt vlak bij het strand en is geschikt voor 6 personen. De sfeervolle woonkamer beschikt over een smart-tv en soundbar. De aangrenzende open keuken is voorzien van onder andere een oven en/of (combi)magnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en een koffiepadapparaat. Daarnaast bevinden zich op de benedenverdieping een apart toilet en een berging met wasmachine. Op de eerste verdieping zijn in totaal 3 slaapkampers, elk met 2 eenpersoons boxspringbedden. In de badkamer vind je een tweede toilet en een inloopdouche. Vanuit de woonkamer bereik je doormiddel van openslaande deuren de veranda. Deze tuin is voorzien van een terras met tuinmeubilair. Gebruik van wifi is gratis en er is parkeermogelijkheid voor 1 auto.